GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 7143196
nr 714 3196
Kryddburkar
13 del, Olika modeller
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 september 2011
kl 19:22:09
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
400 kr
400 kr